::INFO::

Serwis DevRSS.com jest zbiorem popularnych blogów związanych z programowaniem. To miejsce, w którym możesz znaleźć ciekawe wpisy lub poznać nowych twórców!

Informacje dostępne na stronie są jedynie promocją i należą do prawowitych właścicieli, każdy wpis na devrss.com posiada link do źródła oraz informację o autorze. Aktualnie wpisy zamieszczone w serwisie nie są indexowane w popularnej wyszukiwarce, jeśli mimo wszystko nie chcesz aby twój blog był wyświetlany - daj znać!

Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na stronie.

Jak działa serwis?

To bardzo proste! Na stronie głównej zamieszczane są jedynie wybrane wpisy, zaś w sekcji /new możesz znaleźć pozostałe równie ciekawe treści. Jeśli jesteś zainteresowany konkretną tematyką to sprawdź koniecznie nasze poszczególne sekcje (dostępne z menu kategorie).

SocialMedia

Znajdziesz tam wybrane wpisy oraz aktualne informacje na temat rozwoju serwisu:

Blogi

Brakuje ulubionego bloga? Daj znać! Aktualny spis blogów znajdziesz pod tym linkiem.

Wsparcie

Chcesz pomoc w rozwoju serwisu? Możesz to zrobić bezpłatnie poprzez like na facebooku, czy udostepnienie strony swoim znajomym. A może prowadzisz bloga, badź fanpage o tematyce IT? Poleć stronę swoim czytelnikom, niech wiedzą, że istnieje takie fajne miejsce w internetach jak DevRSS!

Kontakt

Jeśli zauważyleś jakiś błąd, masz jakieś sugestie lub chcesz po prostu pogadać ;-)

[email protected]