Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam kilka ciekawych kanałów programistycznych, które według nas warto śledzić (kolejność przypadkowa).

1. DevTips

Myślę, że tego kanału nie trzeba przedstawiać nikomu, znajdziesz tam cotygodniowe video w, których zapoznasz się z tajnikami tworzenia stron internetowych.

2. Hello Roman

Bardzo młody kanał prowadzony przez Adama Romańskiego, który sam siebie nazywa kreatywnym front-endowcem, ponieważ zanim dołączył do branży IT, wiele lat spędził pracując jako copywriter. Na kanale znajdziesz filmy poświęcone branży IT, a przede wszystkim przemyśleniom na temat front-endu. Nie zabraknie też mega ciekawych tutoriali, dzięki którym dowiesz się, jak najnowsze technologie dostępne na naszym podwórku wykorzystać w praktyce.

3. Academind

Zawsze jest coś do nauczenia! A Max pokazuje, że wcale nie musi to być trudne. Na kanale Academind możesz znaleźć świetnie tłumaczone zagadnienia związane z web developmentem.

4. Pasja informatyki

Tego kanału raczej nie musimy przedstawiać nikomu, profil założony przez Mirosława Zelenta, który swą pasją chce zarażać młodych ludzi. Możesz znaleźć tam podstawową wiedzę z zakresu HTML, CSS, Javascript, PHP i wiele więcej.

5. Koduje